fbpx

Proč bys vlastně měla jít vlastní cestou? 

Proč je to tak důležité? Abys žila to, co skutečně jsi ty, tam uvnitř?

Ne to, co si o sobě myslíš, ale to, co skutečně z tebe vyzařuje, tu vnitřní speciální stopu, kterou jsi. Každá ji máme, někdy je víc skrytá, ale máme. No a právě – o co tady v našich životech vlastně jde? Abychom jen plnily povinnosti a žily „správně“ A co to jako je?

Nebo abychom žily? A co to zase je? Pro každou to bude jiné…

Vždycky ale – když svou cestou opravdu jdeme a žijeme, tak hluboko v nás roste pocit uspokojení, naplnění ze svého života. Dělá nám to dobře, sakra dobře. Ale – je to nepřenosné, kdo se nikdy do ničeho takového nepustil, nechápe, proč nemůžeme žít jako ostatní. Proč už nám to nedává smysl.

Ráda bych tě ponoukla k zamyšlení – co je to pro tebe? Co je tvá cesta a kudy nyní vede?

Právě otázky otáčené dovnitř do sebe s tím: „Jaká je má cesta, jak je to po mém? Co je pro mou podstatu nyní potřebné?“ Tyto otázky, kdy opravdu hledáš v sobě samé, kdy se zastavíš a nasloucháš si – jsou naprosto zásadní. A zásadní je to slovo opravdu – že to opravdu chceš zjistit. Když si projevíš opravdový zájem- to je to kouzlo, které spouští odpovědi.

Takže co ti brání?

Nebo snad kdo? Někdy ženy řeknou – rodina, malé děti.. pozor na tyto odpovědi, ať to není schovka, neb právě pro naše děti přeci žijeme příkladem, což je silnější než poučné výchovné metody.

Co tedy brání? Okolnosti, druzí nebo vnitřní zábrany, přijatá přesvědčení a tendence?

A víš co? Nebudu tady vypisovat, bylo by to dlouhé, ale raději tě pozvu na živák – webinář na téma Jak překročit roli oběti – a to i tu nevědomou. Ukážu ti, jak ji odhalit.

Pojď si to zažít se mnou – jaké 4 kroky můžeš používat vždy, když se potřebuješ od něčeho odlepit a něco změnit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů