fbpx

Magdala - 6týdenní vedený doprovod

Světlo na tvé cestě

Tuto možnost otvírám vždy nově - neb dokážu takto doprovázet vždy jen několik lidí naráz. Právě teď je pro tři z vás otevřeno!

Jednou týdně nebo jednou za dva týdny - dle domluvy a vaší kapacity, mi píšeš e-mail a sdílš to, co právě prožíváš anebo co řešíš. Já čtu především mezi řádky, s jakou vibrací a co vlastně sděluješ, reaguji na místa, která si zcela neuvědomuješ. Pokud mi něco není jasné, doptám se tě. 
Na základě tvých e-mailů ti přesně na míru vytvářím audio komentáře, které ti zasílám přes zabezpečený  server. Někdy v nich také dostaneš otázky či konkrétní úkoly - vše pro maximální účinek. 

V rámci této služby ihned získáváš i celý Audio balíček „Magdala“, kterým doplní psaná témata. Světlo Magdaly přináší 82 krátkých naprosto návodných nahrávek, návodů jak se prakticky dostat k sobě samé, a to po sekcích:

1.základní praxe na stabilizování a harmonizaci
a) uvolnění a schopnosti ovládnutí mysli
b) uvolnění a vnímání těla
c) kontakt s duší, s uvědoměním sebe
2. Rozšíření - uvolnění nejčastějších bloků a záseků, vnitřních omezení.
3. Jádro - nahrávky tě vedou ke tvé vyšší podstatě, abys jasně cítila, že to, co jsi - JE V POŘÁDKU. 

Soubor nahrávek je poměrně velký, k trvalému stažení, ideálně do počítače a do mobilu jen se kterými budeš pracovat aktuálně.

Vaše reakce....

Ahoj Magdo,
Slíbila jsem, že se ozvu se shrnutím, co mi Magdala přinesla.  Dnes jsem si znovu pustila všech pět nahrávek a zůstala jsem v úžasu, co vše se za ty dva měsíce ve mně změnilo! Už si snad ani nedokážu vzpomenout, jak blbě mi bylo, když jsem Ti o Magdalu psala. Můžu říct, že mě to doslova vysvobodilo z klece mých dlouholetých iluzí o tom jak hledám harmonii a proč jsem nespokojená a jak to máme mít s mužem…atd. Teď mám vlastně jasno, že toužím po spojení se sebou a že tam jsou také všechny odpovědi na otázky. Ne že by mě teď nečekala práce a cvičení, abych toho spojení docílila, ale cítím, že to tak prostě bude, že už není co řešit, když mám tento směr (nejde mi to napsat do slov, ale asi to pochopíš). 
Samozřejmě, že také vnímám, že zvykovost a závislosti mysli jsou obrovské a bude to vyžadovat velký trénink vědomého vnímání. Když jsem si pouštěla nahrávky, musela jsem se i smát a děsit zároveň, co vše už jsem stačila zapomenout a zase někam zastrčit…ale to gró už se neztratí a zbytek je věc tréninku. Takže moc, moc děkuji za tvé vedení a podněty. Přineslo to do mého života mnoho světla!!! Určitě teď budu z nahrávek i cvičení čerpat ještě dlouho, abych se ve vnímání sebe posunula a vše ukotvila. Takže teď makat a makat.
Ale zároveň začínám vidět, jak nás Vesmír laskavě směruje a přináší, co má přijít, pokud trochu povolíme otěže naší kontroly  a odporu a necháme život, aby běžel…Také začínám cítít, že lásku můžu cítít prostě také jen v sobě, že nemusí přicházet jen odněkud zvenčí…Mám radost, mám radost, mám radost…a to je u mě celkem vzácná věc ))).Přeji, ať se Ti vše daří a máš se skvěle, děkuji moc! S láskou Kristýna F.

„Recenze jsou ověřené. Průběžně sbírám zpětné vazby od svých klientek a vybrané reference zveřejňuji.“

Upozornění:

Služby, které poskytuji nejsou spojené s psychologickou péčí - tzn. nejsem psycholog ani psychoterapeut a neposkytuji psychologickou péči ani zdravotní služby. 

Proč Magdala?  Původní význam slova magdala je věž. Já to vnímám jako maják, ráda bych byla tvým majákem ma cestě k sobě samé.  Magdala (Migdal dnes)  je rodná vesnice sv. Marie Magdalény v Galileji. Toto slovo má pro mě speciální velmi silnou esenci. 

Cena za 6týdenní doprovod
programem Magdala

je 5 699 Kč

(včetně DPH)