fbpx

Magdala - 6týdenní vedený doprovod

Tuto možnost otvírám vždy nově - neb dokážu takto doprovázet vždy jen několik lidí naráz. Právě teď je pro 3 z vás otevřeno!
 
Minimálně jednou týdně či častěji mi píšete e-mail a sdílíte to, co právě prožíváte anebo co řešíte. Já čtu především mezi řádky, s jakou vibrací a co vlastně sdělujete, reaguji na místa, která si zcela neuvědomujete. Pokud mi něco není jasné, doptám se vás. Často dáváme důležitost nepodstatnému a naopak. 
Na základě vašich e-mailů pro vás přesně na míru vytvářím audio komentáře. Někdy v nich také dostanete otázky či konkrétní úkoly - vše pro maximální účinek. 

V rámci této služby získáváte i celý Audio balíček „Magdala“, kterým doplňujeme vaše psaná témata. Což je 82 krátkých nahrávek, po sekcích - na uvolnění se v těle, na uvolnění mysli, na uvědomění sebe, své skutečné podstaty. Na podporu v různých tématech. 

Vaše reakce....

Ahoj Magdo,
Slíbila jsem, že se ozvu se shrnutím, co mi Magdala přinesla.  Dnes jsem si znovu pustila všech pět nahrávek a zůstala jsem v úžasu, co vše se za ty dva měsíce ve mně změnilo! Už si snad ani nedokážu vzpomenout, jak blbě mi bylo, když jsem Ti o Magdalu psala. Můžu říct, že mě to doslova vysvobodilo z klece mých dlouholetých iluzí o tom jak hledám harmonii a proč jsem nespokojená a jak to máme mít s mužem…atd. Teď mám vlastně jasno, že toužím po spojení se sebou a že tam jsou také všechny odpovědi na otázky. Ne že by mě teď nečekala práce a cvičení, abych toho spojení docílila, ale cítím, že to tak prostě bude, že už není co řešit, když mám tento směr (nejde mi to napsat do slov, ale asi to pochopíš). 
Samozřejmě, že také vnímám, že zvykovost a závislosti mysli jsou obrovské a bude to vyžadovat velký trénink vědomého vnímání. Když jsem si pouštěla nahrávky, musela jsem se i smát a děsit zároveň, co vše už jsem stačila zapomenout a zase někam zastrčit…ale to gró už se neztratí a zbytek je věc tréninku. Takže moc, moc děkuji za tvé vedení a podněty. Přineslo to do mého života mnoho světla!!! Určitě teď budu z nahrávek i cvičení čerpat ještě dlouho, abych se ve vnímání sebe posunula a vše ukotvila. Takže teď makat a makat.
Ale zároveň začínám vidět, jak nás Vesmír laskavě směruje a přináší, co má přijít, pokud trochu povolíme otěže naší kontroly  a odporu a necháme život, aby běžel…Také začínám cítít, že lásku můžu cítít prostě také jen v sobě, že nemusí přicházet jen odněkud zvenčí…Mám radost, mám radost, mám radost…a to je u mě celkem vzácná věc ))).Přeji, ať se Ti vše daří a máš se skvěle, děkuji moc! S láskou Kristýna F.

Cena za 6týdenní doprovod programem Magdala