fbpx

Příliš mnoho mužů?

Toto léto se na mě obrátilo několik žen, že mají právě kolem sebe „přechlapíno“.
Vysvětlím – najednou mají kolem sebe větší počet mužů, kteří o ně projevují zájem.
Je ale dobré si všimnout si jakých – často to jsou ženáči, šéfové, nebo pro tu ženu nějak opakující se typy…
Někdy tato setkání ženy probudí a rozsvítí. A ony – místo aby jen přijaly tento dar a ponechaly si ho, vstřebaly ho…., tak se chytnou do pastičky a začnou snít…, plánovat…, taky očekávat… a naprosto odvedou zcela svou pozornost od sebe k tomu muži – že jsou až – jak je ta čeština trefná – naprosto mimo sebe.

Pak už jsou velmi snadno náchylné k manipulaci a zbaští mnohé.
Drahé ženy – sama jsem tím prošla několikrát…, jinak bych si vůbec nedovolila o tom psát. Mám velké pochopení pro tyto záležitosti.
Tak bych ráda bych k tomu řekla dvě věci:

1. třeba jste právě jen zkoušeny, abyste si ujasnily, co chcete a abyste se naučily dobře si vybrat. I umět odmítnout je velká kvalita, která otevírá nové dveře… . s nápisem sebeúcta.

2. to, že ve Vás někdo spustí různé pocity, někdy je to vášeň, živelnost…, to, že probíhá sexuální jiskra, ještě neznamená, že je to láska. Ale někdy Vám to probudí srdce, jako když dostanete kardiostimulátor.

Díky setkání s ním se rozsvítíte a oživíte – ale nemusí to vůbec znamenat, že s ním máte být, že se má odehrát něco dalšího. Často je to dar probuzení…a pak je již zcela na nás, co s tím uděláme, kam své světlo nasměrujeme.

Jasné je, že pokud toužíme po partnerovi, máme zaplý silný radar a nenasměrovat ho ihned na takovýto objekt, není vůbec snadné.
Dodala bych – nehledej to, co není (neočekávej), ale vezmi si to, co je a použij to, jak nejlépe umíš... neboj se to použít pro sebe samu tak, jak uznáš za vhodné.
Pokud v sobě cítíš lásku, pobuď s ní,  pokud se cítíš milována, užij si to…, pokud se cítíš obdivována – přijímej a leč, uzdravuj svá zranění. Je v pořádku zažívat mužský zájem – a nemusí to znamenat vůbec NIC konkrétního. Jen si to dovol přijmout.
A jen pokud fakt chceš ty. Ty sama, aniž by po tobě někdo něco chtěl. Pokud ty sama bez ovlivnění druhou stranou do toho chceš jít – tak jdi a naplno. Pokud tam nemáš žádné pochyby, žádné ale…, pokud cítíš mocný tah – jdi do toho.
Ale nemusíš, skutečně nemusíš nabíhat do toho, co ti neslouží. Co ti nedává svobodu, co ti nedává vše.

A to i když jsi bolavá, osamocená, toužící, hladová…. dovol si léčit svá zranění, na nic nečekej…, probouzej v sobě lásku…, stań se lásky – plnou, bohatou ženou.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů