fbpx

Náš vlastní zdroj mega síly

Která místa v nás ukrývají množství energie? Dalo by se říct, jako bys našla poklad. 

Z mé letité zkušenosti s doprovázením žen, z mého osobnímu letitého zkoumání sama sebe, jsou to místa, která nechceme úplně vidět, která si nechceme přiznat. Místa, na která běžně nemíříme, neoceňujeme je. 

Přijde mi ale, že cesta sebepoznání je cesta hlavně cesta neustálého přiznávání si. 

A přesně jak se říká, že přiznání je polehčující okolnost, tak nám samotným přináší opravdu odlehčení, úlevu, a také velmi zdravé přijetí sebe už bez hodnocení a souzení se. A to je skutečné SEBEPOZNÁNÍ. Že umíme uznat i svou lidskost, i své slabiny. 

Proč se točí takové pořady jako je 13. komnata…?

A proč je tolik lidí sleduje? Proč nás velmi inspirují osobní příběhy lidí, kteří něčím prošli a dokážou o tom sdílet. Proč to dokáže zamávat s naším systémem, proč nás to dokáže zasáhnout? Protože i v nás něco touží po opravdovosti? Po tom být schopna překonávat útrapy života?

Protože toužíme po síle? 

Do skrytých míst mířím celý život. Jen díky tomu jsem se dokázala opravdu a úplně dostat z bulimie.

Trochu ti to shrnu do 4 bodů. Do 4 hlavních TABU:

V nich se skrývá obrovská možnost uzdravení se, osvobození se a opravdového poznání se. V zásadních životních tématech leží velké množství uvězněné energie, kterou potřebujeme pro svůj život.

Sexualita – jejíž potlačení umí udělat velkou paseku. Jak se pak můžeme přijímat takové, jaké jsme, když část své síly, energie, stopy, odmítáme? Když odmítáme život, životadárnou sílu, díky které tu jsme, jak přijímáme život se vším všudy?

Víra – ignorace cesty ke svému nitru, k vědomí něčeho vyššího, způsobuje velké vnitřní osamění, odpojení, pocit izolace.

Peníze – nám pomohou podpořit bezpečí a svobodu… Jsou skvělou možností, jak se naučit vnímat a pečovat o svou vlastní energii s láskou a vědomím. Neutrácet ji. A navíc si vylepšit svůj vztah k penězům. Peníze nám nádherně odhalují témata přijímání, sebehodnoty, tedy i přijímání lásky…

Smrt – otřesy, které nás umí zasáhnout, nejsou špatné, umí nás právě velmi zdravě proměnit. Díky tomu se vyvíjíme, necháváme v sobě umírat staré vrstvy a znovu se rodíme. Je to velmi ozdravný proces neustálého odhalování svého ega, svých nevědomých struktur, svého přiznání si.

Proč lidé tolik trpí, prožívají taková dramata? Protože neumí přijímat život se vším. Nechtějí připustit, že do něj patří VŠE. Že NIC není TABU. Často se něčemu snaží vyhnout, vytěsnit to… Dávají prioritu nedůležitým věcem a ty důležité mají někde na pokraji.

Naštěstí nás zkušenosti postupně dokáží dovést k poznání, o čem život je. 

Jak je důležité prožít vše. A že do do něj patří vše. Bez výjimek. 

A v tom já spatřuji velkou sílu, odvahu žít. 

Odvahu žít po svém. 

Získej odvahu díky zde připravené cestě, do které jsem vložila všechny své životní zkušenosti. Poslechni si video zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů