fbpx

Jak podporuje Sex a Smrt kontakt s božským? 

Momentálně se věnuji spojením 4 tabuizovaných témat – Sex, Smrt, Bůh a peníze. Možná trošku kontroverzní spojení, ale mě dává velmi smysl a dnes ti chci ukázat proč. A taky to – že vlastně všechno je to lásce. Momentálně víc jak 1000 žen prošlo výzvou „Najdi svůj stín“ v těchto 4 konkrétních tématech a co jsme tedy objevily?

Při setkání žen se svou sexuální bytostí se jim často objevila stařena, Baba Jaga. Symbol moudrosti, ale také blízkosti smrti. Ta, která ví a už se s tím nepáře. Nemá čas ztrácet čas. Proč má sexuální síla ke smrti blízko? Je to síla život nesoucí, životadárná a velmi mocná. Je spojena přeci s láskou…

Orgasmus je malá smrt.

Co se tehdy děje? Dochází ke ztrátě vědomí, v orgasmickém prožitku zapomínáme na sebe, na osobní identitu a rozšiřujeme se do spojení s božským. Splýváme s vesmírem, s neohraničeností, s božstvím, s rozkoší.. Tedy samozřejmě jen tehdy, když jsme schopné se natolik uvolnit a ztratit.  Tato ztráta identity je – smrt za živa. A pak jsme jak znovuzrozené.

Strach dát se smrti, brání nejen orgasmu, rozkoši, ale také spojení s Bohem.

Protože úplně spojení s božským zažíváme tehdy, když se smrti úplně dáme. Když se vzdáme svého chtění, lpění a tužeb. Vnitřní duchovní smrt je smrt osobní identity, smrt ega, osobní představy. Bývá prožívána velmi podobně jako smrt někoho blízkého. Je to druh vnitřního otřesu, kdy zažíváme ztrátu identity, nevíme, kdo a co jsme. 

Jsme do jádra zpochybněny, abychom mohly zažít zmrtvýchvstání, tedy své zrození se ve vyšším vědomí. Je to absolutně ozdravný proces (pokud se v něm neztratíme), který nás přibližuje k prožívání božského. Ale potřebujeme na něj sílu, a tu moc můžeme najít ve své sexuální životadárné síle. Naše vědomí opouští omezený naučený styl fungování a rozšiřuje se. 

Pokud máme strach ze smrti, a bráníme se jí -. je tedy obtížné dát se  božství. Je to přímo nemožné, budeme si nechávat svá ochranná omezení.

Toužíš li po duchu, po plnosti spirituality – je nutno dát se smrti.

Shrnuto: abychom našly svůj kontakt s božským, musíme se dát smrti, nechat zemřít omezující představy o sobě samé. Na to potřebujeme sílu své sexuální bytosti a otevřené srdce, být v modelu přijímání (dostatku). Dovolit si opravdu VŠE.

Dává ti to smysl? Nemusíš mi věřit, vyzývám tě – prozkoumej to skrze svůj život. A pokud ti smysl dává, tak přesně tomu se budeme celých 5 měsíců v Pravých pokladech života. Půjdeme po spirále vzhůru, abychom našly v našich tabuizovaných tématech svou osobní sílu, lásku a vědomí. Podívej se sem.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů