fbpx

Jsem tady pro tebe, když: 

 • Potřebuješ rozmotat zamotané klubíčko emocí, vztahů, situací, momentálního nastavení? Najít nit počátku v chaosu? Už nevíš, kudy na to? Máš pocit, že jsi zkusila už vše? Pochybuješ, k čemu je tahle tvá situace dobrá?
 • Chceš doprovodit ve svém obtížném období? Nemoc, rozvod, změna práce, a podobné doby nejistot a změn? Přivítala bys mít možnost se o někoho opřít?
 • Chceš odhalit metody, jak si umět pomoci sama v situacích, které prožíváš? Jakým stylem k nim můžeš přistupovat, tak, aby tě něco opravdu naučily a hlavně, aby se ti už neopakovaly?
 • Potřebuješ si uvolnit mentální bloky, o kterých víš, ale i ty, o kterých nevíš, ale tušíš, že se někde omezuješ? Ráda bys změnila náhled na situace tak, abys s nimi nebojovala, ale zároveň se neznásilnila?
 • Jen tak, když ucítíš "volání," tah, chuť mě vyhledat a sdílet se mnou svůj příběh. Aniž bys vlastně věděla proč.

Moc ráda tě podpořím,

budu ti držet bezpečný prostor

a tvořit pro tebe praxi,

díky které si budeš umět poté pomoci sama 

Všechny někdy potřebujeme získat člověka na naší straně, podporu a inspiraci nového typu, nový styl náhledu.
Ale jen silná žena dokáže si dovolí přijmout podporu. 

Vždy je možnost něco změnit

a zlepšit svou kvalitu života

V jakých tématech můžeme spolupracovat?

Vztahy, vztah a přístup k sobě samé, kreativita a tvoření, práce, podnikání, jídlo a hubnutí (i bulimie), tvůj jedinečný projev, schopnost reagovat na situace... 
Vždy hledáme hlavně styl přístupu a tedy je jedno, s jakým tématem přijdeš. Do míst, která tě oslabují, ti předávám podněty tak, aby ses v těchto místech posílila. Zajímá mě,  jak na co reaguješ, protože podle toho se ukazuje tvé opravdové nastavení a čím víc si ho budeš vědomá, tím lépe ho budeš umět sama měnit. 

Jak spolupráce probíhá?

 • 5 x online konzultace - každý týden 90minutová konzultace se záznamem
  70 minut povídání a 20 minut prožitkové praxe, která tě rovnou vede do přenastavení nefunkčních modelů chování. Získáváš množství konkrétních kroků, najdeš styl přístupu k situacím, který ti bude fungovat lépe než stávající. Dostáváš praxi na míru, přesně do tvého tématu. Díky videu máš názorné ukázky. Možno domluvit i jinou než týdenní frekvenci
 • Jak se potkáváme?
  Online, přes zoom, messenger, whatssap, skype. Vše dle domluvy, aby ses v tom cítila dobře.

Nebo

 • 2x týdně audionahrávka po dobu 5 týdnů
  mentoring přes audionahrávky je vhodný pro ty, které chtějí rychlé reakce na to, co právě prožívají. Získáváš podněty a náhledy na změnu přístupu k situacím. Lze přes ně vytvořit i poslat konkrétní"techniku" na míru. Je možné domluvit frekvenci reakcí na míru. Počet nahrávek 10.
 • Jak se potkáváme?
  Online, messenger, whatssap,

Nebo - aktuální novinka naživo

 • Živě na magické Lipnici nad Sázavou. Celodenní 8-9 hod. + s následnou konzultací online.
  Termíny domlouváme mailem. Oběd v restauraci je v ceně. Po úvodním popovídání si navnímám, na jaká místa tě zavedu a přímo v této velmi energeticky silné přírodě uděláme potřebnou praxi. Aby se v nám mohlo něco změnit, potřebujeme to nejen zvědomit, ale také uvolnit z těla, různými způsoby. A poté si ještě zažít novou zdravou stopu. To vše můžeš zažít. Celý den se ti věnuji, hledáme možnosti uvolnění tvých vnitřních omezení. Možnost vyzvednout tě ve Světlé nad Sázavou na vlaku.
 • písemné shrnutí tvých témat a podnětů a následná péče do 14 dní po návratu. Online, přes zoom, messenger, whatssap, skype 60-90 minut dle potřeby. Neb, co prožiješ, je třeba uvést do praxe, do tvého reálu.

Vše vedeme tak, abys byla opravdu TOU, KTEROU JSI. 

Přináším ti hlavně...

Úlevu, že můžeš být sama sebou, že nikdy nejsi bezmocná, hravost a laskavost v nových přístupech k situacím, a vědomí, že každou zkušenost můžeš použít dobře

A to i když si teď myslíš, že tvá situace je neřešitelná.

Proč je VIP spolupráce 1:1
tak jiná a přínosná?

 • Navazující těsná spolupráce odkryje i to, co jsi zatím neuviděla.
  Když si dáš jednorázovou konzultaci, a za půl roku další, nikdy neobjevíme tolik, jako při spolupráci, která jde pravidelně a blízce.
 • Vše se děje pro tvůj maximální přínos
  Vše si můžeme nastavit dle domluvy tak, aby ses v tom cítila dobře.
 • Uvidíš svůj život z jiné perspektivy a začneš začneš dělat kroky PRO dobro své i druhých...
  Získáš schopnost vidět svou cestu, úlevná prozření o sobě samé, která tě posílí, tedy jinak řečeno - víc síly a odvahy pro svůj život.

  A hlavně víc lásky pro sebe samu, protože si osvojíš přístup, který je soucitný, moudrý a nenásilný.
 • Najdeš řešení v každé situaci, opravdu v každé!
  Žádná situace není neřešitelná, jen je nejdřív třeba změnit svůj vnitřní stav, který tě provede. Naučíš se, jak KAŽDOU situaci použít dobře.  

Momentálně jsou 2 volná místa

VIP SPOLUPRÁCE 1:1

na 5 i více týdnů - dle domluvy

 • 5x 90 minutová konzultace
 • nebo
 • 10x osobní audionahrávka
 • dlouhodobé držení bezpečného prostoru
 • nebo
 • celodenní prožitkový doprovod na magické Lipnici s následnou konzultací online

Získáváš...

Stabilizaci, náhled  na své situace, na to, jak dál
Uvolnění hlubších omezujících bloků a přenastavení tvého systému na zdravý model fungování. Díky tomu objevíš  a posílíš své dary a schopnosti. 

CELKOVĚ SE STABILIZUJEŠ, NAKOPNEŠ, POSÍLÍŠ A VYLADÍŠ.

V 5 osobních konzultacích bys zaplatila

22 500 Kč, 

 

na živo za 8,5 hodiny, plus hodina následné péče bys zaplatila 28 500 Kč.

Tvoje výhodná cena balíčku je:

14 999 Kč

(včetně DPH)

Momentálně jsou 2 volná místa

Potřebuješ poradit, která varianta je pro tebe nejlepší? Zavolej na 731070207, nebo napiš na mail. 

Upozornění:

Služby, které poskytuji, nejsou spojené s psychologickou péčí - tzn. nejsem psycholog ani psychoterapeut a neposkytuji psychologickou péči ani zdravotní služby. Využívám a rozvíjím svůj dar speciálního náhledu, který jsem rozvinula, když jsem se sama dostávala ze silné sebedestrukce.

Co říkají účastnice?

„...musím upřímně říct,
že MENTORING předčil mé očekávání.“

„...ještě před půl rokem bych nevěřila, že je možné prožívat samu sebe s takovou intenzitou.“

Tato spolupráce 1:1
není pro všechny...

Není pro ty, které si myslí, že je někdo zachrání. Ne nejsem tu od toho, to bych ti moc nepomohla. Nemohu nic udělat za tebe - kroky budeš dělat sama. Já ti jen ukážu cestu, hledám ji s tebou a podporuji tě v ní, že ji zvládneš. Tvořím ti na míru inspirace a prožitkové prvky, ale je na tobě, jak je použiješ.

VIP 1:1 je pro ty, které opravdu touží po změně, které se nebojí nahlédnout dovnitř sebe sama a vyhovuje jim pravidelné vedení krok za krokem.

Co o mých programech říkají další ženy?

„Magda má pro mě neuvěřitelný
dar - jít k jádru věci.“

A další...

„Rozhodně doporučuji!“

Rozhodně doporučuji! K Magdě jsme se dostala náhodou, hlavně proto, že se mi líbilo její příslovečné "laskavé nakopávání" ve skupině a její podpora. Kurz je intenzivní a krásně připravený, záleží jen na Vás, zda z něj chcete jen ochutnávat, nebo si užít pořádnou jízdu. Magda je Vám v něm plně k dispozici, opravdu se nám věnovala a citlivě reagovala na všechny naše podněty, což nebývá u většiny on-line kurzů běžné.

A v čem mi kurz nejvíc pomohl? Přestala jsme věnovat energii a pozornost negativním situacím z minulosti a ubíjet se. Učím se je přijímat a hlavně jdu dál. Cítím mnohem víc energie, schopnost se za sebe mnohem víc postavit, mít se ráda a žít. 🙂 A to není málo. Rozhodně doporučuji!
Lucie K.

„Už neberu svou mysl jako autoritu.“

Už neberu svou mysl jako autoritu "Nenechte si vzít svou svobodu, hlavně ne svou vlastní myslí," to bude moje mantra. Magdi, děkuji za tento kurz, za tvou zkušenost a její předávání dál. Já jsme díky tvému náhledu na "věc" a následně mému dovolení nedávat si mysl na první místo, jsem díky tomu svobodnější. Protože už neberu svou mysl jako autoritu, kterou musím poslouchat. Moc se těším na další kurzy, které vychází z TOHO.
Petra Paulechová

„Cítila jsem v té době podporu, že se můžu se opřít o tvé podněty.“

Cítila jsem v té době podporu, že se můžu se opřít o tvé podněty. Je to už rok myslím, ale stále hodně čerpám z tvých podnětů v kurzu, cvičím cviky na otevřené srdce, vyskakují mi tvé hlášky a někdy si v nějaké situaci říkám, co byl tomu asi řekla Magda🙂 A vím, že si mohu v telefonu, kde mám stále stažené tvé podněty najít podporu k různým tématům, které vyvstanou.

V průběhu kurzu pro mě bylo skvělé jít týden po dni po tématech a pak mít možnost je sdílet ve skupině, i když bych si někdy přála, aby toho sdílení bylo víc. Online setkání byly taky super podnětné a příležitost vyjít ven se svými tématy, což pro mě byla docela výzva. Cítila jsem v té době prostě podporu, že se v tom životě neplácám sama, ale můžu se opřít o tvé podněty, skupinu, tvé individuální vhledy a tu obrovskou laskavost i tváří tvář tématům vyvolávajícím sebekritiku a stud.

Moc děkuji a doufám v nějaké osobní setkání.😊 Pa a díky za tvoji jedinečnou tvorbu
Radka Kvaňová

„Odstartovala jsi mne do výšin, které jsem ani neměla tušení, že jsou.“ 

Odstartovala jsi mne do výšin, které jsem ani neměla tušení, že jsou. Majdi, tvůj kurz Svobodná duše je nabitý vědomostmi a vedením a to na všech úrovních! Je to tak úžasný program, že mne nejen napojil více na sebe, ale i se vším kolem, co mi doteď samotné nešlo: jako ve vztazích, v práci, ve chvílích nejistoty a také mně pořádně narovnal! A dal stabilní opěru do hloubky, abych zůstala pevně nohama na zemi i dál.

Asi nejvíc mi pomohla tvá vědomá pauza v práci se strachem, i za to velké díky! Odstartovala jsi mne do výšin, které jsem ani neměla tušení, že jsou a to jsem si myslela, že jsem v práci s vnitřním uvědoměním dost pokročilá. Díky tvé pomoci v online rozhovoru 1 na 1, jsi mi pomohla rozuzlit problémy, se kterými jsem si dlouho nevěděla rady, nasměrovat mne správným směrem a i pravidelné online setkávání se skupinou bylo k nezaplacení.

Naučila si mne nebát se sdílet a vždy dostávat plné přijetí za cokoliv, co jsem se i styděla říct nahlas před sebou! Hlavně si mne naučila věřit sobě! Opravdu velké díky. Budu ti vždy vděčná za tvou práci! Mohu jen doporučit, tomu kdo čte, ať neváhá a vydá se na cestu sebepoznání s úžasnou průvodkyní, která Vás tam vezme až na dřeň 🙂
Alča H.

„Recenze jsou ověřené. Průběžně sbírám zpětné vazby od svých klientek a vybrané reference zveřejňuji.“