Skonči s nedostatečností

4denní cesta, ve které uvidíš, jak rafinovaně můžeš zatočit s pocity nedostatečnosti a vyhnout se jejím důsledkům

Skonči s nedostatečností

4denní cesta, ve které uvidíš, jak rafinovaně můžeš zatočit s pocity nedostatečnosti a vyhnout se jejím důsledkům

Možná to znáš…

  • Zase jsi své věci odložila na jindy - protože ostatní jsou důležitější než to, co potřebuješ ty.
  • Zase na sebe samu zbytečně tlačíš a chceš všechno stihnout - abys všem vyhověla, abys dosáhla jejich uznání a ocenění, které ti tak chybí - máš pocit, že jsi na vše sama.
  • Vlastně víš, co ti dělá dobře, co bys potřebovala, ale nedokážeš to dostat do reálu - vždycky na sebe zapomeneš, Většinou jsi vzpomeneš, až když jsi už brutálně unavená nebo vyčerpaná. Ale po odpočinku najdeš do stejného kolečka a makáš dál. Jako by sis musela všechno zasloužit.
  • Máš vlastně ve svém životě téměř vše- logicky je všechno v pořádku, ale v tobě přesto leží nespokojenost. Nepřipadáš si ani zvlášť cenná, ani výjimečná, natož plně hluboce spokojená.

    Pořád máš pocit, že jsi nějak MÁLO.

A možná tě i napadne:
„Už jsem toho zvládla tolik, tak proč nejsem spokojená?“

Pokud je v tobě hluboce zarytý pocit nedostatečnosti, tak se bohužel budeš pořád snažit víc než je nutné a vést se k vyčerpání a frustraci.

 Nejsi v tom sama. Tohle je strašně častý ženský model.
Naštěstí existuje i jiná cesta.

Taky jsem to zažívala

  • Žila jsem ve vztahu v podřízené pozici skoro 20 let, než mi došlo, že být zticha a „hodná holka“ je cesta do tiché sebedestrukce.
  • Motala jsem se ve stejných situacích pořád dokola.

    Pořád jsem hledala chybu v sobě.

  • Vůbec jsem nevěděla, že taky můžu něco chtít.

    Myslela jsem si, že si vše musím zasloužit nebo odmakat.

  • Bála jsem se projevit. Abych druhé nenaštvala.

    Neodradila. Neztratila.

  • I když jsem už byla dost úspěšná, stále jsem měla pocit, že bych už měla být jinde, že bych měla být mnohem úspěšnéjší, pořád jsem měla pocit, že je to málo, že jsem málo. Neuměla jsem se ocenit.

Pak jsem pochopila, že snažit se ještě víc není cesta....

Začala jsem objevovat něco úplně jiného.
Že potřebuji víc lásky a skutečně si vážit sama sebe.
Že z lásky  a vědomí sebe - tím, že v sebe více věřím, dokážu víc než ze snahy a odhodlání.
Hlavně že díky tomu jdu více vlastní cestou a proto docházím k opravdové spokojenosti.

Od roku 2011 jsem na téhle cestě doprovodila stovky žen.
A právě díky nim jsem začala vidět, jak nás pocit nedostatečnosti žene do vyčerpávajích situací, a že nemá smysl jen hasit důsledky, ale jít přímo k příčině.

Příčina? 

Na tu mířit dlouhodobě, ta v nás povoluje a léčí se postupně našimi zkušenostmi.
Hluboký pocit nedostatečnosti většinou zdoláváme delší čas,
...někdy je to téměř celoživotní výzva.

Ale my nemusíme čekat, až si toto téma úplně uzdravíme, my se už nyní můžeme naučit obejít jeho možné důsledky.
A postupně z toho vznikl přístup, který dnes předávám dál.

A přesně tohle uvidíš i u sebe.

Protože pocit nedostatečnosti má své logické důsledky:
- že se opouštíš, protože jsi nedůležitá
- že jdeš proti sobě, a děláš to, co vlastně nechceš- abys vyhověla
- že se snažíš, i když by sis měla odpočinout - abys byla uznaná a oceněná

A hlavně si pak nedovolíš být spokojená a šťastná jen tak - jen za zásluhy

A právě proto jsem vytvořila tuhle prožitkovou cestu
3 krátká videa, která ti přijdou hned ráno a čtvrtý den večer živě prožitkový webinář.

Skonči s nedostatečností...

Skonči s nedostatečností....

21.–24. 6. 2026

Zapiš si termíny do kalendáře - videa budou dostupná jen pár dní. 

Pokud cítíš, že tohle je přesně to, co teď potřebuješ, přihlas se tady:

Co ti tato cesta přinese?

  • Začneš si všímat momentů, kde se opouštíš a budeš to umět změnit.
  • Přestaneš si vyčítat, že „to zase nezvládáš“ protože uvidíš, co se v těch momentech opravdu děje.
  • Přestaneš na sebe tlačit, aby ses konečně změnila a byla někým jiným.
  • Přestaneš mít pocit, že s tebou je něco špatně.
  • Místo toho začneš v různých situacích reagovat o kousek jinak, přirozeně, ne silou.
  • Začneš si víc věřit v tom, co cítíš.

Díky tomu se začneš jinak vnímat a velmi přirozeně se více  respektovat.

Témata konkrétně:

  • Den 1 - Kde se během dne ztrácíš?
    Rozpoznání a tipy, které ti pomohou zůstávat u sebe a oceňovat se.
  • Den 2 - Proč neděláš to, co víš, že potřebuješ?
    Prakticky zažiješ, jak k sobě přistupovat bez tlaku, kudy obejít snahu a odhodlání, na kterých se blokujeme.
  • Den 3 - Jak se vyhnout tomu, aby tě druzí vyčerpávali a jak se vrátit k sobě?
    Praxe, abys ses necítila vyčerpaně druhými ani uzavřeně, izolovaně a osamoceně. Jinak řečeno, aby ses mohla cítit spokojeně a sama se sebou dobře.
  • Den 4 - živý webinář „Příčiny vnitřní nedostatečnosti a kroky, kterými se postupně uzdravujeme."
    Zde ti odhalím rafinovaný osvědčený přístup, který obchází i nedoléčené pocity nedostatečnosti a nahrazuje vnitřní boj a tlak na sebe.

Díky celé cestě zjistíš, že i když v sobě máš nějaké pocity nedostatečnosti, tak přesto se můžeš mnohým jejím důsledkům vyhnout.

Když se začneš o trochu více respektovat a jinak vnímat

  • Dokážeš rychleji a včas vyjádřit - říct si o to, co potřebuješ.
  • Přestaneš automaticky přebírat nálady, očekávání a tlaky ostatních.
  • Nebudeš si brát věci osobně - tedy nebudeš se cítit tak zraňována druhými.
  • Budeš v sobě cítit víc spokojenosti a lásky a dokážeš si běžný den úplně jinak užít.
  • Začne se objevovat v tobě v tvém prožívání víc radosti a lehkosti.

Když se dokážeš respektovat i se svými slabinami (pocit nedostatečnosti)

  • Dokážeš si ochránit své hranice.
  • Začneš reagovat klidněji, ne proto, že se držíš, ale protože jsi víc u sebe a víš, co se děje.
  • Nebudeš si to tolik obhajovat a omlouvat, takže nebudeš ztrácet svou energii.
  • Přirozeně se dostáváš ke skutečné sebelásce a soucitu se sebou a tedy poté budeš schopna i většího soucitu k druhým.
  • Začneš si být oporou i ve chvílích, kdy se něco nepovede.

A místo pocitu „jsem špatně a málo“ se začne objevovat  „jsem tady pro sebe."

A na závěr se potkáme živě na webináři:

„Příčiny vnitřní nespokojenosti a kroky, kterými se postupně uzdravujeme."

„Příčiny vnitřní nespokojenosti a kroky, kterými se postupně uzdravujeme."

Tohle nejsou velké změny navenek.

Ale uvnitř
je to obrovský rozdíl.

Co říkají ženy o mé práci?

Jsem Magda a už 15 let provázím ženy na jejich cestě k vnitřní svobodě. Po vlastní zkušenosti s desetiletou bulimií, a s loupežným přepadením na poště jsem se probudila do vědomí a začala jsem žít svou živou stopu.

Od roku 2011 jsem doprovodila více než 4500 žen na cestě k sobě:
Osvobodit se od přejídání a sebedestrukce.
Najít cestu k sebelásce a vnitřnímu klidu. 
Probudit jejich přirozenou ženskou sílu.

Propojuji práci s tělem, myslí a vědomím. Mé kurzy a knihy pomáhají ženám proměnit jejich vztah k sobě na všech úrovních.

Jsem autorkou 5 knih a tvůrkyní programů:
- Skutečně nasycená
- Svobodná duše
- Průvodce bouřemi vztahů a mnohých dalších. Momentálně tvořím divadelní představení na motiv svého životního příběhu.

V roce 2026 jsem se vdala a přijala jsem jméno Hrbková Křepelková.