fbpx

Odhal, jak lze zvládnout jídlo a postavu bez sabotérů a podléhání nutkavým myšlenkám nebo emocím. 

Neustále úporně ŘEŠIT jídlo a diety není tou nejlepší věcí, která ti pomůže k tvojí vysněné postavě...

Znáš ty chvíle, když

 • Nečekaně zůstaneš večer sama...
  Přepadne tě to a jdeš do lednice, ve které hledáš, čím bys ten pocit osamění a prázdnoty zaplnila.
 • Tě někdo rozhodí a něčím sejme...
  Jsi smutná, na pochybách nebo naopak jsi naštvaná a máš vztek, pak sníš to první, co je po ruce, v marné snaze zmírnit ty pocity, co v sobě cítíš.
 • Nejsi schopná se ovládat...
  Zkrátka se neudržíš, nedodržíš to, co jsi si už tolikrát slíbila a zase sis dala něco, co bys vážně neměla, ale víš, že alespoň na chvíli je ti lépe.
 • Je udržování postavy obtěžující úkol...
  Už si fakt nechceš přidávat další zátěž, další úkol k řešení, když toho máš tolik? Přijde ti vnímání jídla jako neuchopitelné, náročné, obtěžující a zatěžující, otravné - ale přitom bys tak ráda jedla lépe?

Můžeš v tom dál pokračovat, bojovat s jídlem a se sebou, můžeš se na sebe zlobit, 
ale tím si nijak nepomůžeš...

Jak by ses cítila, kdybys ses ve svém těle cítila skvěle a přitom přestala řešit jídlo jen jako další zátěž?
Co kdybys vyzrála i na své sabotéry?

Proč žádné jídlo nedokáže
natrvalo umlčet tvé pocity?

Protože jdeš jíst z omezujícího a nevhodného výchozího bodu.
Nevšímáš si příčiny svého rozpoložení, ale uděláš to, co Ti zabralo už dříve.
Jsi navyklá zlepšit si náladu jídlem, protože je to nejrychlejší.

Můžeš nad tím někdy vyzrát?

Představ si, že bys našla svůj vlastní harmonický přístup k jídlu, kde je každé sousto z lásky, posiluje tvou sebehodnotu a pohodu.

Jaké by to bylo, kdyby sis uměla jídlo užít bez jakýchkoli výčitek?
Představ si dobu, až budeš každé své jídlo připravovat a jíst s lehkostí, beze stresu a bude odrazem tvé lásky k sobě, tvého zdravého sebevědomí.

Nedokážeš si udržet režim?

Co když žiješ ve velkém omylu, že jen dodržováním jídelního režimu a striktních omezení si dokážeš udržet svou vysněnou postavu?

Každá žena, která si vyzkoušela udržet takový režim zjistila, že se záhy dostaví sabotér, který jí v té nejméně vhodné chvíli pošle do pusy chuť na skvělý kousek čokolády, nebo kávu se šlehačkou.

Jak změnit svůj výchozí bod k jídlu?

3denní onlie kurz

ZDARMA

Sebeláska na vidličce

Odhal jak tvůj přístup k jídlu ovlivňují tvé emoce a sebe-vědomí.

1. DEN - Rozlouskni kód emocí
NAJDEŠ SVŮJ NEVHODNÝ VÝCHOZÍ BOD, ze kterého chodíš jíst a pochopíš omezující vliv svého nastavení na to, jak a kolik jíš.

2. DEN - Připrav nový výchozí bod k jídlu
Prozkoumáš svůj stávající denní rytmus, UVOLNÍŠ PŘÍČINY, dáš sebe na první místo a nastavíš si, jak jíst tak akorát. Abys nemusela řešit důsledky zajídání emocí.

3.DEN - Miluj to, co potřebuješ změnit
Nauč se milovat i své nedokonalosti a pak začni DĚLAT ZMĚNY Z ROVINY LÁSKY a všechny změny, které uděláš (nejen v jídle), s tebou budou v souladu a harmonii.

Kdy?

IHNED PO PŘIHLÁŠENÍ

V kolik hodin?

IHNED na 24 hodin

Každá lekce je dostupná 24 hodin, pak zmizí

Kde?

v pohodlí tvého domova

ve 3denním online kurzu s Magdou

Nebuď jako já...

 V mládí jsem prošla roční anorexií se ztrátou menstruace a následně desetiletou bulimií. Do těchto potíží jsem se dostala, když jsem shazovala kila po těhotenství. Z destrukce jsem se dostala sama, ale pak jsem se sebou ještě dlouho úplně spokojená nebyla.

Díky tomu všemu znám všemožná místa, pasti i intriky naší mysli, i hlubší příčiny našich tendencí. Nakonec jsem došla ke zdravé a laskavé disciplíně v jídle i v pohybu, kterou denně praktikuji.​ Tomuto tématu se věnuji již celých 30 let.

Od roku 2011 jsem doprovodila již víc jak 3200 žen na cestě k sobě, a čím víc jsou samy sebou, tím méně musí řešit jídlo. Pro tebe tvořím laskavé a hravé formy, jak si svá nastavení zvědomit a uvolnit, přeměnit.

Nemusíme podléhat ani svým chutím, ani návykům.

Vykašlat se na jídlo nejde, pozornost mu dávat potřebujeme,
ale jakou a jak přesně? 

Co v kurzu zažiješ?

 • Začneš IHNED
  Den po dni si budeš odhalovat, co v tvém nastavení nepodporuje lásku k sobě a rovnou dělat kroky, které ti slouží lépe. Video máš k dispozici 24 hodin od potvrzení tvé emalové adresy.
 • 1. DEN - Rozlouskni kód emocí
  Prověříš si, na které své emoce jak reaguješ. Abys již nemusela ztrácet čas, energii ani peníze řešením důsledků svých nezdravých návyků u jídla.
 • 2. DEN - Připrav nový výchozí bod
  Co se stane, když se dáš na první místo? Nebudeš muset řešit důsledky zajídání emocí a na místo toho dokážeš řešit to, co řešit máš - tedy to, z čeho ty emoce pocházejí. Protože přesně O TO JDE. Přesně v tomto místě se přestáváš oslabovat a ztrácet energii a bereš si zpět svou sílu.
 • 3. DEN - Miluj to, co potřebuješ změnit
  Co když je dokonce tělo bolavé, obézní, pomalé, nebo příliš citlivé? Jak tělo mít ráda už teď a to bez podmínek? Jak se mít ráda, i když se sebou necítíš úplně dobře? Víš- že projev lásky je právě to, že se o sebe skvěle staráš PRÁVĚ tehdy, když se ti něco na sobě nelíbí?

Přestaň ztrácet čas, energii a peníze tím nekonečným bojem s dodržováním režimů a omezení v jídle.

Proměň své návyky v 3denním online kurzu s Magdou

ONLINE KURZ ZDARMA

Sebeláska na vidličce

Odhal, jak lze zvládnout jídlo a postavu bez sabotérů a podléhání nutkavým myšlenkám nebo emocím.

Vaše data jsou u mě v bezpečí, nakládám s nimi podle podmínek zpracování osobních údajů s platné evropské legislativy.

Neustále úporně ŘEŠIT jídlo a diety není tou nejlepší věcí, která ti pomůže k tvojí vysněné postavě....

3denní online kurz, jenž tě vyvede z iluzí stravovacích mýtů,
se kterými teď řešíš jídlo jako další zátěž a stejně selháváš.

ZAČÍT MŮŽEŠ IHNED PO POTVRZENÍ SVÉ MAILOVÉ ADRESY. 

Jsem průvodkyní mezi vnitřními světy vědomí a nevědomí. Protože je je již prokázáno, že z většiny procent fungujeme z nevědomí, dává mi velký smysl uvolňovat právě tyto méně viditelné vrstvy, které jsou příčinou tvého jednání. Učím tě využít každé zkušenosti dobře. Podporuji tě, aby sis věřila a uměla si sama poradit s čímkoliv, co ti život naservíruje..

Co nejvíc učilo mě?

Jsem neúnavný objevovatel vnitřních omezení. Musela jsem se jím stát, abych se sama vymanila z poruchy příjmu potravy, abych zvládla trauma z přepadení pošty, abych opustila roli podřízené ženy a zvládla rozvod po 22 letech manželství, abych opustila pevné zaměstnání a stala se podnikající ženou. Dnes jsem spokojenou partnerkou, šťastnou babičkou, kreativní podnikatelkou a bláznivou spisovatelkou.

Vaše reference

Je úžasné vědět, že v tom nejsem sama...

Magda Křepelková je pro mě velmi inspirativní žena, která mě opět směřuje sama k sobě a ke svému vědomí. Myslím, že sebedestrukce a ne-sebe-vědomí se pokouší snad o každou ženu, i proto je úžasné to poslouchat, vědět, že v tom nejsem sama. A s radostí mě to vede dál na tom pracovat - přijímat se a nehodnotit.Děkuji moc.
Tereza Rantflová

Všechno, co jste říkala, je mi velmi blízké.... 

Děkuji za vaši přednášku, všechno co jste říkala, je mi velmi blízké. V průběhu života jsem vlastně nikdy nedělala nic normálně, jen vše na 200 a více %. Od závislosti na cukru, víně, šití, běhání. Je na čase s tím něco dělat. Vždy si vážím žen, které dokážou o svých kostlivcích ve skříni otevřeně mluvit. Díky moc.
Lucie trojtlerová

Umí vytáhnout na povrch hodně skryté a často neuvědomělé motivy a strachy...

Magda Křepelková - tak tahle dáma umí šťouchnout do vosího hnízda(myšleno v dobrém) a vytáhnout na povrch hodně skryté a často neuvědomělé motivy a strachy..a ach ty souvislosti pak...její videa jsou vždycky tak motivující, plná síly nebát se vkročit do neznáma a krůček po krůčku poznávat sebe.
Verča Rajnochová

Pokaždé přijdeš s nějakým dalším novým vhledem....

Magdi, nevím, jak to děláš, ale i když člověk tvoje videa a webináře sleduje delší dobu, nebo dokonce prošel či prochází tvými kurzy, pokaždé přijdeš s nějakým dalším novým vhledem. Děkuji, že mě inspiruješ na cestě ke svobodě.
Kateřina Balážová